Про Компанію

ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ ПРОТИДІАБЕТИЧНИЙ ЗАСІБ
Індія зіштовхнулась з епідемією цукрового діабету: діагноз вже встановлений у 67 мільйонів пацієнтів, ще 30 мільйонів людей належать до категорії предіабету. Очікується, що до 2030 кількість хворих на цукровий діабет в Індії буде більше, ніж в будь-якій іншій країні світу. Як правило, лікування потребує прийому лікарських засобів та суворого дотримання пацієнтом певного стилю життя. Але що робити, якщо прийом поширеного препарату для лікування діабету сам по собі є проблемою?
Препаратом першої лінії в лікуванні пацієнтів з цукровим діабетом II типу є метформін. Його пігулка дуже велика за розміром, її важко ковтати. Однак, і лікарі, і пацієнти змирились з цим, як із нормою. Ми вирішили глибше вивчити відношення пацієнтів до лікарського засобу, який вони приймають щодня. І отримали вражаючі результати. Були пацієнти, які пропускали прийом препарату. Багато хто з пацієнтів розламував препарат навпіл, щоб його було легше ковтати. Однак, це не рекомендується робити, оскільки це може вплинути на профіль розчинення пігулки. Пацієнти намагались самостійно «адаптувати» пігулку до своїх потреб, оскільки іншого варіанту ніхто не запропонував.
Починаючи з 1989 року багато компаній намагались створити меншу за розмірами пігулку, але успіху досягли лиш деякі. Основна технічна складність полягала у тому, щоб зменшити розмір пігулки, при цьому забезпечивши попадання у кровообіг достатньої кількості препарату. Окрім того, з огляду на те, що метформін всюди вважався дешевим препаратом, виробники не вважали за потрібне витрачати кошти на покращання таблетки. Замість цього компанії просто змінювали форму пігулок, щоб її розмір здавався меншим. Ми, в свою чергу, вирішили зробити пігулку, яка буде дійсно меншою і при цьому буде мати таку ж дію. В результаті спільної роботи наші спеціалісти з відділів досліджень та розробок, лікарських форм, інтелектуальної власності та маркетингу змогли у найкоротший термін створити нову форму препарату та вивести її на ринок.
З’явилась менша за розміром версія пігулок метформіну; пацієнти гарно сприйняли пігулку, яка забезпечувала одночасно і задоволення потреби у лікуванні, і зручність прийому. Це задовольняє також як родичів пацієнтів, так і лікарів, які тепер можуть назначати препарат, оскільки вони впевнені у тому, що пацієнту буде легше його приймати.
Недостатньо тільки створити ефективний лікарський засіб. Кожен аспект – форму, розмір та навіть звички пацієнтів – слід приймати до уваги. Яким чином хворі приймають препарат? Як часто? Що вони думають про нього? Все це ми дізнались, розібравшись у проблемі та задаючи питання, які ніхто раніше не підіймав. Як наслідок, ми змогли знайти рішення, відправною та кінцевою точкою якого завжди є пацієнт.