УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Ласкаво просимо на корпоративний веб-сайт «Др. Редді’с». Інформація, надана на цьому веб-сайті, призначена лише для загальної інформації та комерційних цілей. Будь ласка, уважно прочитайте та ознайомтесь із цими умовами та положеннями, перш ніж відвідувати цей веб-сайт або користуватися ним. При відвідуванні або використанні цього сайту Ви підтверджуєте, що прочитали й зрозуміли перелічені нижче Умови та Положення і погодилися з ними. Якщо Ви не погоджуєтесь з Умовами та Положеннями, Ви не можете відвідувати сайт або користуватися ним.

 • Використання веб-сайту
  Інформація, надана на цьому веб-сайті, призначена лише для загальної інформації та комерційних цілей. Деякі розділи цього веб-сайту призначені для певної аудиторії, включаючи клієнтів «Др. Редді’с», ділових партнерів, потенційних працівників, ЗМІ та акціонерів, а також членів спільноти у сфері охорони здоров'я та суспільства в цілому. Відвідування та використання інформації, що міститься на веб-сайті, регулюється переліченими тут Умовами та Положеннями. Відвідуючи цей веб-сайт або користуючись ним, Ви погоджуєтеся з Умовами та Положеннями без обмежень та застережень.
 • Зміст
  «Др. Редді’с» продовжує докладати посильних зусиль для включення точної та актуальної інформації на цей веб-сайт, однак не робить жодних заяв і не надає жодних запевнень щодо її точності, актуальності або повноти.
 • Захист конфіденційності персональних даних користувача
  «Др. Редді’с» поважає конфіденційність персональних даних користувачів цього веб-сайту. У жодному разі Ваші персональні дані не будуть скомпрометовані у зв'язку з нашою діловою або комунікаційною діяльністю. Дані про Вашу особу, включаючи ім’я, стать, національність тощо, не будуть повідомлятися нікому і використовуватимуться лише із загальними адміністративними цілями веб-сайту.
 • Зовнішні веб-сайти та посилання
  Цей веб-сайт містить посилання або вказівки на інші веб-сайти, які підтримуються сторонніми або зовнішніми організаціями, що не контролюються «Др. Редді’с». Ці джерела вказуються лише для ознайомлення та зручності користувачів веб-сайту. Так само на цей веб-сайт можна отримати посилання від третіх осіб, які не контролюються «Др. Редді’с». «Др. Редді’с» не надає жодних гарантій або будь-яких запевнень щодо точності, актуальності або повноти будь-якої інформації, що міститься на цих сторонніх та зовнішніх сайтах, і не несе відповідальності за будь-які збитки або шкоду будь-якого типу, які можуть виникнути через такий вміст або інформацію. Включення будь-якої третьої сторони не означає схвалення або рекомендацію «Др. Редді’с» або будь-якого з наших дочірніх підприємств.
 • Медична інформація
  Цей веб-сайт може містити загальну інформацію, що стосується різних захворювань та їх лікування. Така інформація надається лише з інформаційною метою і не призначена для заміни порад, наданих лікарем або іншим кваліфікованим медичним працівником. Пацієнти не повинні використовувати інформацію, що міститься на цьому веб-сайті, для діагностики проблем зі здоров’ям або самопочуттям. Пацієнтам слід завжди звертатися до лікаря чи іншого медичного працівника за медичною порадою або інформацією про діагностику та лікування.
 • Торгові марки
  Усі назви товарів, незалежно від розміру шрифту або наявності символу торговельної марки, є товарними знаками компанії «Др. Редді'с Лабораторіз Лтд.», її дочірніх компаній, пов’язаних компаній або її ліцензіарів або партнерів спільних підприємств, якщо не зазначено інше. Використання або зловживання цими торговельними марками або будь-якими іншими матеріалами, крім випадків, дозволених у цьому документі, однозначно заборонено і може порушувати закон про авторські права, товарний знак, закон про конфіденційність та публічність, а також положення та статути про зв'язок та обмін інформацією.
 • Авторські права
  Увесь вміст цього веб-сайту підпадає під захист авторських прав. Авторські права © 2015 «Др. Редді'с Лабораторіз Лтд.». Вміст цього веб-сайту або будь-якого іншого нашого веб-сайту за жодних обставин не можна копіювати без нашого відома. За винятком випадків, однозначно передбачених вище, Ви не можете іншим чином копіювати, показувати, завантажувати, поширювати, змінювати, відтворювати, публікувати або повторно передавати будь-яку інформацію, текст, зображення або документи, що містяться на цьому веб-сайті або у будь-якій його частині, без письмової згоди «Др. Редді’с Лабораторіз Лтд.».
 • Різне
  Якщо будь-яке положення цих Умов і Положень буде визнане як незаконне, недійсне або таке, що не підлягає виконанню, таке положення буде сприйнято з усією серйозністю, і стосовно нього будуть вжиті відповідні заходи, що не впливатимуть на чинність решти положень.